ایده های پولساز در ایران بانو در شهرمبارکه

معرفی ایده های پول ساز در منزل

انجام فعالیت خارج از منزل برای بانوانی که دارای مهارت هستند اما رسیدگی به کارهای منزل مانع از رشد و پیشرفت آنها شده است بسیار ناراحت کننده است اما در این مقاله سعی کردیم  به معرفی ایده های پول ساز در منزل بپردازیم تا بانوان خانه دار و دارای مهارت بتوانند در محیط امن خانه و در هر زمینه ای که مهارت دارند فعالیت و کسب درآمد کنند.

در سری مقاله های دورکاری به تمام مزیت های دورکاری و کار در منزل اشاره شده است. کوچک ترین مزیت که البته نمی شود از آن چشم پوشی کرد شروع فعالیت بدون سرمایه اولیه است. در این روزها و شرایط کنونی اقتصادی و اوضاع کرونا می توانید با خلاقیت و ایده پردازی و بکارگیری مهارت های خود کسب و کارتان را در منزل با داشتن یک گوشی موبایل یا کامپیوتر و اینترنت  خودی نشان دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

در سایت ایران بانو شما می توانید به عنوان کارجو افرادی را پیدا کنید که نیاز به خدمت شما دارند، مخاطب و مشتری جذب کنید و از سایر رقبا پیشی بگیرید یا به عنوان کارفرما افراد حرفه ای و متخصص را برای انجام کارهایتان پیدا کنید.

کسب و کار در خانه برای افراد غیرحرفه ای هم هست؟

بله، ابتدایی ترین کار که هر فردی می تواند آن را شروع و کسب درآمد کند تایپ مقالات یا نوشتن مقاله بصورت دست نویس است. با گذشت زمان نیز دستتان تندتر شده و می توانید مقالات بیشتری را بپذیرید.

شروع کسب و کار در خانه بدون سرمایه اولیه و ریسک مالی؟

در ساده ترین حالت شما وقتی که سفارشات یک تولیدی را برای بسته بندی محصولاتش قبول کنید نیازی به داشتن سرمایه مالی اولیه نخواهید داشت و در خانه بدون هیچ ریسکی که سرمایه ای را از دست بدهید وجود نخواهد داشت. پس شما سفارش را قبول کرده ودر پایان کار دستمزد دریافت می کنید.

کدوم کار در منزل خوبه؟

شما می توانید بر اساس مهارت و تخصص خود در یکی از حوزه های ایده پولساز که در زیر معرفی شده اند فعالیت داشته باشید و هر روز حرفه ای تر شوید.

1- تولید محتوا

تولید محتوا یکی از حوزه هایی است که نیاز به مهارت و تخصص خاصی نیست فقط کافی است با کمی مطالعه و بررسی چندین مقاله درباره موضوع هایی که به ذهنتان میرسید مطالب جمع اوری کنید و یک مقاله ترجیحا بدون غلط املایی و در حدود 1000 کلمه آماده کنید. این راهکار برای حرفه ای تر شدن شماست. ولی باور داشته باشید تولید محتوا همیشه هم نباید اورجینال باشد بعضی از سایت ها نیاز به محتواهایی دارند که فقط کپی نباشد. تولید محتوا می تواند متن و تصویر یا کلیپ هاب ویدیویی چند دقیقه ای باشد.

تولید محتوا در مبارکه - ایران بانو در مبارکه

تولید محتوا، طراحی سایت در مبارکه

پس همین الان میتوانید در سایت ایران بانو و در زمینه تولید محتوا ثبت نام کنید و برای کارفرماهایی که درخواست تولید محتوا دارند پیشنهاد ارسال نمایید.

2- تایپ و تایپ سریع در منزل

کار تایپ در منزل می تواند گزینه ای خوبی برای هر شخص چه زن چه مرد و چه پیر و چه جوان باشد. شما برای کار تایپ نیاز به یک کامپیوتر و اینترنت دارید تا هم کار تایپ را انجام دهید و هم برای دریافت پیشنهاد و نشان دادن خود در سایت ها آگهی درج کنید. شاید در ابتدای کار با خودتان بگویید کار تایپ خسته کننده و تکراری است اما یک انتخاب خوب برای کسب درآمد در منزل است. همچنین می توانید با مراجعه به کافی نت ها اعلام همکاری کنید چون بسیاری از افراد درخواست تایپ دارند. همچنین برای تایپ سریع می توانید هزینه ی بیشتری دریافت کنید و کار را در مدت زمان کوتاه تری تحویل کارفرما دهید.

ایده پول ساز در مبارکه

تایپ و تایپ سریع در مبارکه – تولید محتوا در مبارکه

در سایت ایران بانو می توانید به عنوان تایپیست ثبت نام کنید و درآمد کسب کنید.

3- راه اندازی یک کترینگ خانگی یک ایده پول ساز در منزل

یکی از پر درآمدترین ایده پول ساز در منزل راه اندازی یک کترینگ خانگی در منزل است. ممکن است شما در ابتدا درآمد زیادی نداشته باشید اما بعد از مدتی مشتریان خود را جذب می کنید و کسانی را پیدا می کنید که غدای خانگی شما را به هر فست فود و غذای دیگری ترجیح می دهند. این ایده نیاز به سرمایه اولیه آنچنانی هم ندارد فقط وسایل پخت و پز است که در هر خانه ای پیدا می شود، فقط می ماند دست پخت که آن هم نیازمند تمرین و تکرار است. در این ایده طعم، بسته و بندی و چگونگی ارائه آن و رساندن غذا به دست مشتری بسیار مهم است.

همچنین شما می توانید تبلیغات خود را در فضای مجازی، یا در محل و با پخش تراکت شروع کنید. ایران بانو نیز می تواند به شما کمک کند تا بستری فراهم شود برای آموزش یا حتی پذیرفتن سفارشات پخت و پز انواع غذا ها برای مشتریان و مخاطبان.

کترینگ خانگی ایده پول ساز در مبارکه

طبخ غدا در مبارکه – سفارش طبخ غذا – آموزش آشپزی

4- خدمات ترجمه در منزل

یکی از پر درآمد ترین روش های پول ساز در منزل ترجمه است. اگر شما به زبان انگلیسی مسلط هستید می توانید به ترجمه مقاله های انگلسی بپردازید. همچنین این روزها که افراد به دنبال محتوا و متن ها غیرتکراری و جدید هستند شما می توانید مقاله های انگلیسی را ترجمه کنید و ار آنها استفاده کنید. برای اینکه نرخ و دستمزد انجام ترجمه دستتان بیاید لازم است در اینترنت کمی جستجو کنید. حتی می توانید سایت هایی را پیدا کنید که مترجم به صورت دورکاری می خواهند. یکی از این سایت ها که این بستر را برای شما فراهم می کنند تا شما خودتان را نشان دهید، سایت ایران بانو است که می توانید در آن ثبت نام کنید و سفارش بگیرید.

ترجمه در مبارکه - ایران بانو در مبارکه

خدمات ترجمه در مبارکه در سایت ایران بانو

5- طراحی و مدیریت سایت های مختلف

این حوزه از ایده پول ساز کمی دشوار است و نیاز است شما یک سری مهارت کسب کنید. برای کسی مهارت در حوزه طراحی و مدیریت سایت می توانید از فیلم ها و وبسایت های آموزشی کمک بگیرید تا یک وبمستر حرفه ای شوید. بسیاری از افراد و شرکت ها به دنبال اشخاصی می گردند که بصورت دورکاری و از دور بر روی سایت انها کار کنید یا سایت را برای کسب و کار آنها راه اندازی نمایید. ایران بانو بستری فراهم کرده است تا رزومه خود را در حوزه طراحی سایت بارگذاری کرده، نمونه کارهای خود را قرار دهید و برای افرادی که درخواست طراحی سایت داده اند پیشنهاد ارسال کنید.

طراحی سایت در مبارکه - ایده پول ساز در ایران بانو

طراحی و مدیریت سایت در مبارکه

نظر